Vyberte stránku

Popis: V historické budově z roku 1880 se nachází stylový hotel Villa Adriatica, jenž je umístěný v srdci Marina Centro, přibližně 150 metrů od pláže. Čeká Vás zde romantická atmosféra a kvalitní služby. V bezprostředním okolí hotelu bary, restaurace a obchody.

Vybavení: Recepce, bar, výtah, společenská místnost s TV, restaurace, v zahradě bazén s jacuzzi (v provozu v závislosti na počasí), jízdní kola k dispozici zdarma (do vyčerpání), parkování (do vyčerpání), Wi-Fi, prádelna (za poplatek).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje (typ Excelsior) s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT TV, minibarem a Wi-Fi. Balkon na vyžádání. Za příplatek též možnost pokoje typu Liberty, který má nový nábytek, kávovar, LED TV a vždy balkon, či pokoje typu Junior Suite – ložnice s manželským lůžkem, pokoj s pohovkou rozložitelnou na 2 jednolůžka, dvě TV, jedna koupelna, balkon.

Stravování: Snídaně formou bohatého bufetu. Večeře servírované s výběrem z menu, bufet zeleniny.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu. Plážový servis za poplatek (v rámci příplatku za AI plážový servis v ceně).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.