Vyberte stránku

Popis: Tento moderní a elegantní hotel se nachází v letovisku Marina di Grosseto, v úžasném prostředí obklopeném piniovým hájem, cca 200 metrů od pláže. Je ideálním místem k odpočinku a relaxaci, stejně tak jako k aktivnější dovolené: cyklostezka a stezka pro inline brusle (spojuje Marina di Grosseto s Castiglione della Pescaia), lunapark, možnosti vodních sportů, jako jsou kitesurfing, windsurfing, plachtění a další. Ideální výchozí bod také k poznávání etruských památek a toskánských ostrovů a metropolí.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi zdarma v celém hotelu, 2 venkovní bazény (z toho jeden s vyhřívanou vodou a vířivkou, v provozu cca od 1.6. do 15.10. v závislosti na počasí), 2 bary, restaurace, místnost pro snídaně, spa centrum (3 termální bazény, s vířivkou, kneip terapií a masážemi, sauna, turecké lázně, relaxační koutek, emocionální sprchy, vstup za poplatek 15 Eur / osoba / den, jednotlivé procedury za příplatek), konferenční sál, za poplatek garáže, hlídání dětí, půjčovna kol (cca 5 Eur / den), osušky k bazénu.

Pokoje: Hotel disponuje celkem 150 pokoji. Dvoulůžkové pokoje typu Classic (možnost postýlky pro děti do 3 let) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, SAT TV, minibarem, telefonem a trezorem, nemají balkon a mají výhled na bazén nebo park či mořskou stranu. Pokoj Comfort má někdy navíc balkon a výhled na park nebo bazén. Pokoj Superior a Junior Suite má balkon či terasu vždy. Maximální obsazenost pokojů: Classic – 2 dospělí plus dítě do maximálně 3 let, Comfort a Superior – 2 dospělí plus dítě do maximálně 12 let, Junior Suite – 4 osoby.

Stravování: Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze či plné penze (obědy o 2 chodech, večeře výběrem z menu o 4 chodech s přílohami). Možnost speciálních menu pro diabetiky, osoby s bezlepkovou dietou a dalšími dietami.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 200 metrů od hotelu. Hotel má svůj vlastní plážový servis na pláži cca 350 metrů vzdálené za poplatek.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.