Vyberte stránku

Popis: Hotel Sole se nachází u jezera u příjezdové rušnější cesty do města, od centra je vzdálen přibližne 5,5 km, nejbližší bary a restaurace jsou cca 500 metrů. Hotel je dobrým výchozí místem take pro navštívení hory Monde Baldo a je ideálním místem pro milovníky vodních sportů. Nedávnou prošel rekonstrukcí.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi zdarma, bar, restaurace, terasa s barem, zahrada, výtah, garáže za poplatek 5€/den (jinak parkování v okolí cca 200 metrů též za poplatek), bazén se slunečníky a lehátky (do vyčerpání, v provozu v závislosti na počasí), miniklub pro děti 3 – 10 let v hlavní sezóně, wellness centrum (otevřeno v určitých hodinách, vstup zdarma – relaxační koutek, vířivka, sauna).

Pokoje: Hotelové pokoje Comfort s možností jedné přistýlky jsou vybavené sociálním zařízením, fénem, SAT TV, trezorem, miniledničkou, telefonem a klimatizací (v provozu cca 15.6.-15.9.), Wi-Fi, pokoje mají výhled do hor. Pokoje Superior mají také možnost jedné přistýlky, mají balkon a boční výhled na jezero. Pokoje typu Panorama jsou dvoulůžkové, mají balkon a přímý výhled na jezero. Na vyžádání také pokoje Family s možností ubytování až pro 4 osoby s balkonem a bočním výhledem na jezero.

Stravování: All Inclusive: Snídaně a večeře formou bufetu, obědy servírované s bufetem salátů o dvou chodech, ovoce. Odpolední snack pro děti. Nápoje během oběda a večeře a v baru od 12 do 22 hod. (voda, nealko nápoje, točené pivo, domácí víno, místní gin, rum a vodka či jiný likér místní výroby).

Pláž: Hotel Sole byl postavem pouze cca 30 metrů od jezera.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.