Vyberte stránku

Popis: Hotel se nachází na okraji přírodního parku Monte Orlando, na nejpřitažlivějším úseku pláže, kousek od centra městečka Gaeta a jeho středověkého předměstí.

Vybavení: Recepce 24 hodin denně, restaurace, bar se sportovními přenosy, Wi-Fi v hotelové hale zdarma, kongresové místnosti, restaurace, terasy s výhledem na moře, krytý bazén (v provozu v určených hodinách), venkovní bazén s vířivkou (v provozu v závislosti na počasí), fitness, parkoviště, zahrada, za poplatek kulečník, prádelna, žehlení, soukromá pláž (plážový servis není v ceně), miniklub 1.7.- 31.8..

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje Standard (STA) jsou vybaveny sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem a SAT TV, některé mají menší balkon a nacházejí se v budově za hlavní budovou. K dispozici též pokoje Superior (SUP), které jsou zrenovované a jsou v budově, kde je recepce, mají navíc i miniledničku, Wi-Fi a někdy balkon. Standard Sea View (STA SEA VIEW) mají balkon a výhled na mořskou stranu, Superior Sea View (SUP SEA VIEW), jež jsou opět zrenované, mají možnost dvou přistýlek, balkon a výhled na mořskou stranu a navíc miniledničku, Wi-Fi a trezor.

Stravování: Snídaně i večeře jsou servírované, se zeleninovým bufetem. Možnost dokoupení plné penze.

Pláž: Hotel se nachází jen pár kroků od písčité pláže. Plážový servis není v ceně, jen vstup na pláž.

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.