Vyberte stránku

Popis: Příjemný hotel San Matteo se nachází na klidném místě v San Bartolomeo al Mare, cca 2,5 km od centra města a pláže (na pláž zdarma shuttle bus, cca od poloviny července do poloviny září několikrát denně, jeho disponibilita rezervována, jedná se službu města). Je možno odtud navštívit San Remo, Monaco, Ženevu, Varazze.

Vybavení: Recepce, bar / restaurace, terasa s pergolou, jídelna a venkovní bazén (v provozu cca od května do konce září v závislosti na počasí). Parkování u hotelu (do vyčerpání) zdarma. Wi- Fi k dispozici za poplatek.

Pokoje: Hotel San Matteo má k dispozici celkem 42 pokojů. Pokoje s možností jedné přistýlky jsou umístěny ve dvou budovách, které jsou cca 20 metrů od sebe, a ve vybavení mají telefon, TV, vysoušeč vlasů, trezor, koupelnu se sprchou / WC a některé balkon. K dispozici jsou i pokoje v přízemí v zadní části hotelu s malou terasou. Část pokojů má klimatizaci (na vyžádání, za poplatek).

Stravování: Polopenze – kontinentální snídaně, servírované večeře fixní menu – 4 chody (předkrm, 1.chod – polévka nebo těstoviny, hlavní chod, dezert). Za příplatek možnost plné penze (pouze v případě zájmu min. 20 osob).

Pláž: Písečná pláž je od hotelu vzdálena cca 2,5 km, doprava na pláž zdarma několikrát denně od cca poloviny července do poloviny září. Plážový servis za poplatek.

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba na telefonu v českém nebo slovenském jazyce.