Vyberte stránku

Popis: Na klidném místě, pouze cca 40 metrů od pláže Ligurského moře, se nachází tento tříhvězdičkový hotel Rosa. Hotel Rosa je rodinným hotelem, který Vás uvítá výborným servisem a přátelskou atmosférou, vhodný je jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry. Alassio je menší turistické letovisko ležící cca 50 km od San Rema, historické centrum je v blízkosti hotelu, cca 10 minut pěší chůze je vlaková stanice.

Vybavení: Recepce 24 hodin, restaurace, bar, Wi-Fi v celém hotelu zdarma, fitness, střešní terasa, zahrada s posezením, půjčování jízdních kol (i s dětskými sedátky, dětská kola), konferenční místnost, TV místnost, parkoviště (limitovaný počet míst), garáže (za poplatek na vyžádání) a wellness centrum Aquarosa (vířivka pro 6 osob, sauna, turecké lázně, emocionální sprchy, solná jeskyně) za poplatek.

Ubytování: V hotelu je k dispozici celkem 52 pokojů, ty jsou vybaveny koupelnou, LCD TV, Wi-Fi, fénem, trezorem a balkonem, mají možnost až dvou přistýlek. Základní kategorie je kategorie Classic, pokoje Superior byly nedávno zrekonstruované, jsou prostornější a mají boční orientaci na mořskou stranu. Na vyžádání též pokoje Deluxe, které mají navíc minibar a v rámci ceny při příjezdu welcome drink.

Stravování: Kontinentální snídaně. Další možnosti stravování v okolí.

Pláž: Pláž je vzdálena cca 40 metrů, plážový servis za poplatek.

Asisteční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.