Vyberte stránku

Popis: Jednoduchý hotel Paradiso byl postaven pro nenáročnoou klientelu cca 350 metrů od pláže v části Rimini zvané Rivazzurra, Rimini Marina Centro je vzdálené cca 7 km, nedaleko zábavný park Fiabilandia. V těsné blízkosti hotelu prochází železniční trať.

Vybavení: Recepce, bar, restaurace, TV místnost, výtah, Wi- Fi, předzahrádka/veranda s posezením, parkoviště (omezený počet parkovacích míst).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje typu s možností 2 přistýlek (i palanda) jsou vybavené sociálním zařízením, klimatizací (v okrajovém termínu za poplatek) a mají balkon.

Stravování: Kontinentální snídaně, večeře servírované, fixní menu o dvou chodech, zeleninový bufet, ovoce nebo desert. Za příplatek možnost plné penze či HBB – polopenze + 1/2l vody a 1/4l vína na osobu – nebo FBB – plná penze + 1/2l vody a 1/4l vína na osobu.

Pláž: Písečná pláž je přibližně 350 metrů od hotelu, plážový servis za poplatek.

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.