Vyberte stránku

Popis: Tento příjemný moderní hotel se nachází v letovisku Viserba, jen pár kroků od pláže a přímo u pobřežní promenády a je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Ideální výchozí bod k poznávání Romagnolské riviéry, včetně svých zábavních parků.

Vybavení: Recepce, bar, TV místnost, výtah, restaurace, Wi Fi, vířivka na střeše hotelu (v provozu v závislosti na počasí), půjčovna jízdních kol (dle disponibility), prádelna (za poplatek), parkoviště (cca 25 míst, dle disponibility).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s moderním vybavením a možností 2 přistýlek (formou palandy) a se sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT TV, minibarem a za příplatek balkonem. Pokoje jsou rozděleny do dvou typů: Corallo – které mají balkon za příplatek – a Perla – které mají francouzské okno a normální balkon za příplatek a ve vybavení mají i minibar a fén.

Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu, oběd či večeře výběr z menu, bufet předkrmů. V rámci oběda může být oběd podáván I na pláži. Za příplatek možnost plné penze. V rámci příplatku za All Inclusive nápoje u jídel (1/2 l vody a ¼ l vína).

Pláž: Hotel se nachází cca 50 metrů od pláže. Plážový servis za poplatek (v rámci příplatku za All Inclusive v ceně).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 15.6. do 14.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina