Vyberte stránku

Popis: Příjemný hotel, který se nachází jen kousek od písečné pláže, kde mohou naši klienti využívat bazény a tobogány v rámci vybraného druhu stravování či ve vybraných termínech, cca 1 km od centra Cesenatica. V okolí hotelu bary, restaurace a obchody.

Vybavení:.Recepce, Wi-Fi, TV místnost, výtah, restaurace, bar, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání), animační program (od cca 1.6. do 15.9., může být realizován v hotelu či na pláži), venkovní terasa s posezením. Pro klienty hotelu v rámci termínů s AI zdarma vstup do bazénového komplexu s tobogány. Parkování na přilehlých komunikacích zdarma či za poplatek.

Pokoje: Dvouůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem, SAT TV a balkonem.

Stravování:Snídaně formou bufetu. Obědy a večeře bufet předkrmů, první a druhý chod servírovaný.  Při plné penzi AI voda a víno u jídel  a plážový servis v ceně. V termínu 23.6.-4.8. AI PLUS, zahrnující plnoupenzi – obědy a večeře první chod bufetově, druhý servírovaný výběr, vodu, víno či pivo a nealko nápoj pro děti u jídel, dětské menu, open bar 10,00-22,00 v baru v hotelu – ovocné džusy, voda, studený čaj, americká káva, nealko nápoje, víno, pivo a 2 národní likéry – nápoje mohou být podávány v karafách, a také plážový servis se vstupem do bazénového komplexu.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 90 metrů. Plážový servis (slunečník a 2 lehátka) se vstupem do bazénového komplexu v ceně při FB AI či v termínu 23.6.-4.8.

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 16.6. do 15.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.