Vyberte stránku

Popis: Stylový hotel Palace s jedinečnou atmosférou, jenž byl ve své historii navštěvován umělci, vědci a aristokraty, se nachází na pobřeží Viareggia v krátké pěší dostupnosti od pláže (oddělena promenádou a místní komunikací), v blízkosti piniového háje. Nedaleko tenisové kurty, pizzerie a bary, hotel je vhodný pro chvíle odpočinku, zábavy a procházek po okolí. Možnost návštěvy okolních měst – Pietrasanta a Forte dei Marmi (cca 20 min. jízdy), Lucca a Pisa (cca 30 min. jízdy).

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, Wi-Fi, internet point, terasa s výhledem na moře, konferenční místnost. Možnost parkování za poplatek v přilehlých ulicích (cca 1 Eur/ hodina) nebo v garážích v blízkosti hotelu (25 Eur / noc, možnost rezervace předem, omezený počet míst).

Pokoje: Celkem 73 pokojů je umístěno do 4 pater, pokoje jsou vybavené LCD SAT TV, Wi-Fi, trezorem, minibarem a klimatizací. K dispozici pokoje dvoulůžkové pokoje Standard, za příplatek možnost pokojů pokojů Deluxe (v horním patře hotelu, prostornější s terasou nebo balkonem).

Stravování: Snídaně formou bufetu. Možnost polopenze za příplatek – večeře servírované o 3 chodech, bufet s předkrmy.

Pláž: Pláž se nachází cca 50 metrů od hotelu, je dostupná přes promenádu. Plážový servis v období 1.5. – 30.9. 2020 včetně plážové osušky v ceně (v provozu v závislosti na počasí). Od cca 15.6. – 11.9.2020 v ceně také bazén na pláži (otevřen v závislosti na počasí).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.