Vyberte stránku

Popis: Tento rodinný hotel, který prošel částečně v roce 2013 rekonstrukcí a na přelomu roku 2018 / 2019 procházel také rekonstrukcí pokojů, se nachází v klidné zóně letoviska Lignano zvané Riviera, cca 120 metrů od pláže. Nedaleko tenisové kurty, další možnosti zábavy vletovisku Lignano (restaurace, bary, obchody, akvapark Aquasplash, zábavní park Gulliverlandia, zoo Punta Verde, 18ti jamkové golfové hřiště).

Vybavení: Recepce s Wi-Fi, TV místnost, bazén, bar, moderně a téměř nově zařízená restaurace, výtah, venkovní terasa s posezením, sluneční terasa, dětský koutek, parkoviště, půjčovna jízdních kol (dle disponibility). Hotel je vhodný také pro skupiny, které potřebují vyčlenit prostor na cvičení.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (někdy i palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, SAT TV (v roce 2019 a s největší pravděpodobností i v roce 2020 s nabídkou několika základních českých a slovenských kanálů), telefonem, trezorem a balkonem. Na vyžádání možnost propojených rodinných pokojů pro 4 až 5 osob za výhodné ceny (cena na vyžádání).

Stravování: Snídaně formou bufetu, možnost polopenze či plné penze (výběr ze 3 prvních a 3 druhých chodů, dezert, ovoce či zmrzlina, zeleninový bufet).

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi, se nachází cca 120 metrů od hotelu. Na pláži zdarma převlékací kabina.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.