Vyberte stránku

Popis: Tento příjemný tříhvězdičkový hotel se nachází v letovisku Bellariva, cca 150 metrů od pláže.

Vybavení: Recepce, bar, restaurace, bazén s dětskou částí a sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí cca 30.5.-12.9., lehátka do vyčerpání), TV místnost, výtah, Wi-Fi, prádelna (za poplatek), parkoviště za poplatek (do vyčerpání, cca 50 metrů od hotelu, 2 Eur/den, nutno rezervovat dopředu), miniklub na pláži v hlavní sezóně.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací (za poplatek, v provozu od cca 30.5. do 12.9.), telefonem, trezorem, SAT TV, Wi-Fi, miniledničkou (na vyžádání za poplatek 3 Eur/den) a balkonem. Boční výhled na moře za příplatek.

Stravování: Snídaně formou bufetu, večeře servírované s výběrem ze 3 menu, zeleninový bufet, ovoce nebo zelenina. V rámci příplatku za HBB a FBB neomezeně voda, ¼ l vína a nealko nápoj v ceně.

Pláž: Písčitá pláž je vzdálená cca 150 m od hotelu. Plážový servis za poplatek, v rámci příplatku za AIHB a AIFB v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj, 1 lehátko/jednolůžkový pokoj).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.