Vyberte stránku

Poloha: Nedaleko centra města (cca 900m) v srdci Dolomit, obklopen zalesněným parkem a v blízkosti vleků, se nachází čtyřhvězdičkový hotel Molino. Hotel je optimálním výchozím bodem pro milovníky lyžování I pro vycházky do údolí Biois. Falcade je zasazené do údolí obklopeného známými horami (Marmolada, Civetta, Pelmo, Focobon), je také rájem pro běh na lyžích. Nový 8 místný vlek byl otevřen přímo před hotelem Molino (start 1199 m.n.m. až 1884 m.n.m.) Milovníci freestyle a snowboardingu naleznoou v Le Buse kompletně zrekonstruovaný Falca Park, který je snadno dostupný z Molino novou lanovkou Falcade-Le Buse.

Vybavení: Bar, recepce, Wi-Fi zdarma, restaurace, krytý bazén, whirpool, animace pro děti cca 22/12 – 05/01 a 02/03 – 08/03, wellness (za poplatek), úschovna lyží a bot, nehlídané parkoviště (bez poplatku), garáže za poplatek.

Pokoje: Hotelové pokoje jsou vybaveny topením, sociálním zařízením, fénem, trezorem, SAT TV , Wi-Fi a balkonem. Pokoje standard mají možnost jedné přistýlky, pokoje junior suite až dvou přistýlek, jednolůžkové pokoje jsou k dispozici na vyžádání.

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírované, bufet předkrmů.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.