Vyberte stránku

Popis: Elegantní tříhvězdičkový hotel Mocambo je situován přibližně 4 km od centra letoviska, kam lze dojet autobusem. Rodinný hotel je vzdálený cca 100 m od pláže a restaurací, je výborným místem pro odpočinkovou dovolenou.

Vybavení: Recepce, bar, restaurace, Wi Fi zdarma, TV místnost, miniklub (pondělí až pátek), výtah, parkoviště a garáže (na vyžádání), venkovní bazén (v provozu v závislosti na počasí) a posilovna.

Pokoje: Dvoulůžkové hotelové pokoje s možností 2 přistýlek jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, SAT TV, Wi-Fi, trezorem, minibarem, klimatizací a balkonem. Pokoje Standard až pro 4 osoby mají přistýlky formou palandy a boční výhled na moře. Pokoje Junior byly nedávno zrekonstruované, mají palandu a boční výhled na moře. Deluxe pokoje jsou prostornější, mají také palandu v případě dvou přistýlek a boční výhled na moře.

Stravování: Snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované o 3 chodech, salátový bufet, voda během jídel.

Pláž: Písečná pláž je cca 100 m od hotelu, plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka v rámci BB, 1 slunečník, křesílko a lehátko v rámci HB a FB) v ceně.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v českém nebo slovenském jazyce, v období 13.6.-12.9. v letovisku delegát, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů.