Vyberte stránku

Popis: Příjemnou polohu uprostřed pinií, klidné místo v Lignanu v části Pineta a krátkou procházku vedoucí na pláž (cca 200 m) nabízí svým hostům hotel Mediterraneo. Komfortní hotel je obklopen rozlehlou zahradou s bazénem, ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, terasa, Wi-Fi, TV místnost, výtah, bazén pro dospělé a děti se slunečníky a lehátky, jacuzzi (všechny posledně zmíněné v provozu v závislosti na počasí), zahrada, jízdní kola k dispozici, parkoviště (do vyčerpání).

Ubytování: Hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací, sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT TV, trezorem, minibarem a balkonem. Pokoje Standard mají možnost přistýlky, pokoje superior s možností jedné přistýlky pro dítě do 5 let mají prostornější koupelnu a LCD TV. K dispozici apartmány pro 4 osoby – 2 propojené pokoje Superior, dvě koupelny, dva balkony. Jednolůžkové pokoje Standard s balkonem.

Stravování: Snídaně formou bufetu, večeře servírované o 3 chodech s výběrem z 5 menu, salátový bufet.

Pláž: Pláž je ve vzdálenosti cca 200 metrů, plážový servis v ceně (slunečník, křesílko a lehátko, v provozu v závislosti na počasí).

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.