Vyberte stránku

Popis: Hotel se nachází v centru města Lido di Jesolo na náměstí Piazza Marina, jen pár kroků od pláže a kousek od hlavní promenády a od vodního zábavného parku Acqualandia.

Vybavení: Výtah, čítárna, TV místnost, Wi-Fi, dětský koutek, zahrada, stolní tenis, půjčovna kol (za poplatek, cca 10€/do 4 hod., 20€/ 4 hod – den), hlídání dětí na vyžádání (za poplatek), prádelna (za poplatek), trezor, parkoviště, bazén (v provozu v závislosti na počasí), služby hotelu Heron (recepce, restaurace, bar, bazén pro děti a dospělé – zde lehátka za poplatek 3,5 Eur / lehátko / den, hotel Heron vzdálen cca 50 metrů).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (palanda) mají sociální zařízení, TV SAT, radio, telefon, minibar, trezor, Wi-Fi, fén a balkon.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze a plné penze – servírované, bufet předkrmů (v hotelu Heron).

Pláž: Vzdálenost od pláže – cca 50 m, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, soukromá pláž s plážovým servisem (slunečník a 2 lehátka).

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.