Vyberte stránku

Popis: V údolí Mugello přibližně 400 metrů nad mořem byl postaven hotel Marrani, je vzdálený cca 35 km severně od Florencie. Vlaková stanice je vzdálená cca 500 m. Hotel je dobrým výchozím místem pro návštěvu toskánských měst, např. Florencie, Pisy, Luccy, San Gimignana, Sieny, nebo také Bologny, Ravenny či San Marina.

Vybavení: Recepce, restaurace s typickou toskánskou kuchyní, Wi-Fi v celém hotelu zdarma, výtah (jen jedna budova) bar, zahrada, terasa, bazén 18 x 10 metrů s brouzdalištěm (v provozu cca 1.7. -31.8.dle počasí, lehátka za poplatek), víceúčelové hřiště, prostorné parkoviště zdarma.

Pokoje: Pokoje jsou rozmístěné do několika částí (hlavní budova, vila cca 300 m od hlavní budovy, bungalovy). Hotelové pokoje jsou vybaveny telefonem, TV a sociálním zařízením. K dispozici téže dva pokoje uzpůsobené pro osoby s handikepem (na vyžádání).

Stravování: Italská zesílená snídaně, večeře servírovaná o 3 chodech (polévka nebo těstoviny, hlavní jídlo s přílohou, typická toskánská kuchyně).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.