Vyberte stránku

Popis: Hotel Mare Blu se skládá z hlavní a vedlejší budovy (zde umístěné skupiny), nachází se v chráněné oblasti Marine Park Cerrano, v klidné části Pineta a pouze pár kroků od moře (cca 100m, pláž je od hotelu oddělena železniční tratí). Mare Blu hotel je obklopený piniovým hájem, v blízkosti hotelu je také cyklostezka. Přibližně 1,5 km dělí hotel od centra letoviska Pineto.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, restaurace, snack bar, výtah, společenská místnost s TV, fitness (volný vstup), wellness centrum (vířivka, turecké lázně, aromaterapie, masáže, finská sauna, vstup za poplatek) – při pobytech na minimálně 7 nocí 1 vstup pro 2 osoby v ceně, miniklub (v hlavní sezóně, cca 9/6 – 9/9), parkoviště (do vyčerpání, omezený počet míst), sluneční terasa, ping-pong, biliár, místnost pro přípravu jídel pro děti a baby club.

Pokoje: Moderní hotelové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, telefonem, LED TV, klimatizací, trezorem, miniledničkou na vyžádání, Wi-Fi a balkonem.

Stravovaní: Snídaně formou bufetu. Obědy a večeře servírované, výběr z prvního a druhého chodu, bufet zeleniny a příloh.

Pláž: Pláž s jemným pískem se nachází cca 150 m od hotelu. Plážový servis v ceně 28.5. – 30.9. (slunečník, lehátko a křesílko na pokoj, v provozu v závislosti na počasí).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.