Vyberte stránku

Popis: Příjemný tříhvězdičkový hotel se nachází přímo u písečné pláže v klidné části a cca 1000 metrů od centra letoviska Pesaro.

 

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, restaurace, bar, TV místnost, bazén se sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), dětské hřiště, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání), parkoviště garáže (za poplatek cca 7-10 Eur / den).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (i palanda) a zrekonstruovaným vybavením mají sociální zařízení, fén, TV, telefon, trezor, ventilátor a balkon.

Stravování: Polopenze, snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírovaný výběr z menu bufetem předkrmů, ovoce nebo dezert. Za příplatek možnost HBB – polopenze + nápoje 1/4l vína a 1⁄2 vody na osobu či FBB – plná penze + nápoje 1/4l vína a 1⁄2 vody na osobu, případně AIHB či AIFB = HBB + plážový servis či FBB + plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj, 1 lehátko/jednolůžkový pokoj).

Pláž: Písečná pláž, vhodná pro rodiny s dětmi, se nachází cca 20 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek, v rámci AIHB a AIFB v ceně (možno jen do 12.9.).

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.