Vyberte stránku

Popis: Čtyřhvězdičkový moderní hotel Losanna je situovaný cca 100 metrů od pláže v klidné části letoviska Gabicce Mare a současně v těsné blízkosti jeho centra s obchody, bary a restauracemi.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, restaurace, bar, TV místnost, bazén s jacuzzi (v provozu v závislosti na počasí), miniklub, zahrada, dětský koutek, parkoviště cca 2 km (se službou shuttle busu, na vyžádání, omezený počet míst zdarma, jinak za poplatek).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (i palanda) jsou s výhledem na bazén (Pool View), vybaveny moderním nábytkem, sociálním zařízením, fénem, klimatizací, SAT TV, telefonem, trezorem, prázdnou miniledničkou a balkonem. Pokoje Sea Side mají orientaci na mořskou stranu a jsou za příplatek.

Stravování: Polopenze nebo plná penze, snídaně formou bufetu, obědy a věčeře servírované, bufet zeleniny, 2 hlavní chody, ovoce nebo dezert, 1⁄2 l vody během jídel. Za příplatek možnost All Inclusive (nápoje v ceně během jídel 1⁄4 l vína nebo piva a 1⁄2 vody).

Pláž: Písečná pláž, vhodná pro rodiny s dětmi, se nachází cca 100 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek, v rámci příplatku AI v ceně (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj). K dispozici 2 plážové osušky na pokoj.

 

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v ceně v termínu 13.6.-12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.