Vyberte stránku

Popis: Hotel se nachází přímo u pláže v letovisku Sabaudia na úpatí charakteristické duny, která odděluje Národní park Circeo od pobřeží Sabaudie, v místě se stále příjemným klimatem, odkud se dají podnikat výlety za přírodou, uměním, gastronomií, historií a archeologií. Hotel leží cca 110 km od letiště v Římě.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, výtah, bar, restaurace, zahrada, TV místnost, bazén se sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), vířivka (v provozu cca 20.4.-6.10.), spa centrum (za poplatek), půjčovna jízdních kol (za poplatek), konferenční místnosti, miniklub (v provozu v hlavní sezóně), tenisové kurty (večerní osvětlení za poplatek) , tělocvična, parkoviště.

Pokoje: Pokoje Classic jsou vybaveny sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, LCD TV, trezorem, minibarem. Garden View pokoje jsou prostornější a mají možnost jedné přistýlky, výhled do zahrady a duny. K dispozici jsou pokoje s výhledem na moře – Sea View také s možností jedné přistýlky či suite Sea view – ty se skládají z ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoje s pohovkou, 2 koupelen a mají výhled na moře (maximální obsazenost těchto pokojů jsou 2 dospělí a 2 děti do 12 let). U všech typologií jsou některé pokoje vybavené balkonem.

Stravování: Snídaně, polopenze. Snídaně formou bufetu, servírované večeře.

Pláž: hotel se nachází přímo u pláže. Plážový servis v ceně (slunečník, lehátko a křesílko na pokoj, v provozu cca květen – září v závislosti na počasí).

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.