Vyberte stránku

Popis: Hotel Le Acacie je součástí rozsáhlého komplexu a zahrnuje hotel Le Acacie, apartmány ve vilkách a menších rezidencích. Resort je umístěný v zahradě u pláže v údolí Naregno, na písčitou pláž se dostanete hotelovou zahradou, centra Capoliveri a Porto Azzura jsou od resortu vzdálena několik kilometrů.

Vybavení: Resort Le Acacie má k dispozici recepci, restauraci, plážovou restauraci (nabídka lehčích obědů), americký bar, snack bar na pláži, bazén pro dospělé, malý bazének pro děti, vířivku (všechny tři zmiňované v provozu v závislosti na počasí), dětské hřiště, Wi-Fi, dále je zde tenis (za poplatek cca 8 Eur / 45 minut), stolní tenis, horská kola k zapůjčení (do vyčerpání), lukostřelba, animace, miniklub a juniorklub (v provozu v hlavní sezóně, cca od 30.5. do 5.9.), parkoviště. Zvýhodněné ceny na školu plachtění, surfing, potápění a golf, možnost lodních výletů.

Pokoje: Hotelové pokoje jsou v hlavní nebo vedlejší budově, všechny mají balkon nebo malou zahrádku (vyjma pokojů Basic, kde několik pokojů nemá).
Pokoje Basic – hlavní nebo vedlejší budova, sociální zařízení, telefon, SAT TV, stropní ventilátor, klimatizace, kávovar. 6 pokojů je uzpůsobených pro vozíčkáře, možnost 1 či 2 přistýlek (palanda) na vyžádání. Pokoje Classic – v hlavní nebo vedlejší budově, jsou prostornější a všechny mají přistýlku (též možnost 2 přistýlek formou palandy), sociální zařízení s fénem, telefon, minibar, SAT TV, stropní ventilátor, klimatizace a kávovar. Některé (přízemní) jsou vybaveny malým kuchyňským koutem.

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu (pečivo, jogurty, džemy, med, salám, sýr, slanina, vajíčka), večeře (předkrmy, zelenina, sýry a sladkosti formou bufetu, 1. a 2. chod servírovaný). 3x týdně tématické večeře (v hlavní sezóně). Možnost dokoupení plné penze.

Pláž: Písčitá pláž je ve vzdálenosti do 200 metrů podle typu ubytování, plážový servis od 4. řady v ceně (slunečník a 2 křesílka). Vodní sporty (kánoe, šlapadla) za poplatek.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.