Vyberte stránku

Popis: Hotel La Perla je situován v srdci Rimini Marina Centro u známé promenády Viale Amerigo Vespucci. Nedávno rekonstruovaný hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro pracovní cesty. V okolí hotelu naleznete obchody, bary a restaurace, centrum Rimini se nachází cca 15 minut pěší chůze.

Vybavení: Recepce, bar, Wi Fi zdarma v celém hotelu, TV místnost, výtah, parkovací místa za poplatek, konferenční místnost.

Pokoje: Hotelové pokoje Comfort s možností 2 přistýlek (může být i palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, TV, Wi-Fi, trezorem, klimatizací a většinou balkonem (vyjma pokoje sgl a dvou čtyřlůžkových pokojů). Některé pokoje mají výhled na moře či orientaci na mořskou stranu. Na vyžádání též pokoje Standard, které jsou bez balkonu a mají zvýhodněnou cenu.

Stravování: Snídaně formou bufetu (sladké i slané), obědy a večeře servírované o 2 chodech jsou podávané v restauraci Taverna degli Artisti (cca 100 metrů od hotelu), v ceně ½ l vody a ¼ l vína na osobu během jídel.

Pláž: Písečná pláž je cca 100 metrů od hotelu, plážový servis za poplatek.

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.