Vyberte stránku

Poloha: Hotel Dimora Storica La Mirandola je historickým objektem s unikátní atmosférou a byl postaven na klidném místě v nadmořské výšce necelých 2000 metrů, v lyžařském areálu Passo Tonale. Centrum města je vzdálené cca 800 metrů, hotel nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra města a k vlekům v předem určených časech (část lyžařského areálu v Tonale zvané Valbiolo je vzdáleno cca 200 metrů, nedaleko od hotelu cca 100 metrů sjezdovka, při dobrých sněhových podmínkách se na ni dá napojit a dostat se k vlekům). Budova má zachované některé historické prvky (jedná se o původní hospic).

Vybavení:  Recepce, restarurace s typickou atmosférou a kamennými zdmi, Wi-Fi ve společných prostorách (lobby, bar), parkování zdarma, výtah, TV místnost, lyžárna, relaxační zóna s vířivkou za poplatek, TV místnost. V půjčovně lyží, která je vzdálena cca 200 m, mají hosté slevu 10%.

Pokoje: Hotelové pokoje s možností až dvou přistýlek (rozkládací gauč či palanda) jsou vybavené sociálním zařízením, fénem, trezorem a SAT TV.

Stravování:  Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech servírované s výběrem ze 3 menu, bufet zeleniny a salátů, 1x týdně typická večeře oblasti Trentina a 1x týdně typická italská večeře. Možnost plné penze za příplatek.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.