Vyberte stránku

Popis: Roku 2007 částečně rekonstruovaný hotel International se nachází na klidném, ale zároveň centrálním místě v blízkosti promenády s bary a obchody, přibližně 170 metrů od pláže.

Vybavení: Recepce, 2 bary, restaurace, TV místnost, terasa, parkoviště (na vyžádání za poplatek), koutek pro maminky s malými dětmi s možností vaření, Wi-Fi v celém hotelu zdarma, jízdní kola k dispozici (do vyčerpání), miniklub pro děti s animacemi (v průběhu jídel, od června do září).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje standard s možností 2 přistýlek (palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací za poplatek (v provozu červen – září, 4 Eur na pokoj a den), telefonem, LCD TV, trezorem, minibarem (za poplatek 3 Eur na den, na vyžádání) a balkonem.

Stravování: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, voda během jídel. V rámci příplatku AI neomezeně víno a voda, nealko nápoje během jídla.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 170 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek. V rámci příplatku AI plážový servis od 3. řady v ceně (slunečník a 2 lehátka).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.