Vyberte stránku

Popis: Čtyřhvězdičkový, celoročně otevřený hotel Imperial Beach je situován u pláže v Rimini Rivabella. Terasa hotelu má přímo vstup na pláž, pro ještě větší relaxaci hotel nabízí take jacuzzi.

Vybavení: Recepce, panoramatická restaurace, Wi-Fi zdarma v celém hotelu, bar, výtah, terasa, TV místnost a čítárna, jacuzzi za poplatek, parkovací místa za poplatek, konferenční místnost až pro 120 osob, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje typu s možností 2 přistýlek typu Executive jsou vybavené sociálním zařízením s fénem, klimatizací, telefonem, SAT TV, trezorem, balkonem s bočním výhledem na moře, miniledničkou. Dvoulůžkové pokoje typu Superior mají přímý výhled na moře. Pokoje typu Jolly mají stejné vybavení jako Executive, ale speciální cenu.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Večeře servírované s výběrem ze 3 menu o 2 chodech, bufet zeleniny, ovoce nebo desert. Za příplatek možnost AI v období 29.5.-15.9., pouze pobyty na minimálně 6 nocí, zahrnující ¼ l vína a ½ l vody během jídla na osobu.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází u hotelu. Plážový servis za poplatek, v rámci příplatku AI v ceně 1 slunečník/pokoj + lehátko/dospělá osoba.

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.