Vyberte stránku

Popis: Hotel se nachází v centru města Lido di Jesolo na náměstí Piazza Marina, jen pár kroků od moře a kousek od hlavní promenády a od vodního zábavného parku Acqualandia.

Vybavení: V hotelu je k dispozici recepce, trezor, 2 výtahy, Wi-Fi, čítárna, TV místnost, restaurace, bar, dětský koutek, bazén pro dospělé, dětský bazén (oba bazény v provozu v závislosti na počasí), lehátka u bazénu (za poplatek 3,5 Eur / lehátko / den), stolní tenis, zahrada, půjčovna kol (za poplatek, cca 10€/do 4 hod., 20€/ 4 hod – den), prádelna (na vyžádání a za poplatek), parkoviště.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (palanda) mají sociální zařízení, TV SAT, radio, telefon, minibar, trezor, klimatizaci, Wi-Fi a fén. Za příplatek též pokoje s balkonem a postranním výhledem na mořskou stranu s možností pouze jedné přistýlky (VML) či pokoje s balkonem s čelním výhledem na mořskou stranu s možností 2 přistýlek (FM BK).

Stravování: Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze a plné penze – servírované, bufet předkrmů.

Pláž: Vzdálenost od pláže – přímo u pláže (hotel je oddělen od pláže jen pobřežní promenádou), písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, soukromá pláž s plážovým servisem (slunečník a 2 lehátka).

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.