Vyberte stránku

Popis: Moderní hotel Genty má ideální polohu pouze cca 50 metrů od pláže a v blízkosti promenády s mnoha obchody, bary a restauracemi.

Vybavení: Recepce, bar, výtah, TV místnost, konferenční místnost, biliár, internet point, Wi-Fi, prádelna (za poplatek), sauna, jacuzzi, fitness, sluneční terasa, garáže (omezený počet míst, za poplatek, cca 30 metrů od hotelu).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT TV, minibarem a Wi-Fi, balkonem.

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu, ovoce nebo dezert. Za příplatek možnost plné penze, AIHB a AIFB včetně neomezené vody, ¼ l vína nebo piva nebo nealko nápoje během jídel.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50m od hotelu. Plážový servis za poplatek, v rámci AIHB a AIFB v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj, 1 lehátko /jednolůžkový pokoj).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.