Vyberte stránku

Popis: Tento nedávno zrekonstruovaný hotel je ideální pro rodinnou dovolenou, je umístěn nedaleko centra, pár kroků od pláže a cyklostezky.

 

Vybavení: Recepce, restaurace, snack bar, spa centrum (turecká lázeň, sauna, Kneippův chodník, vířivka, relaxační koutek, emocionální sprchy, masáže na vyžádání za poplatek, zdarma župan oproti kauci), vnitřní a venkovní bazén se sluneční terasou včetně menšího dětského bazénu (venkovní bazény v provozu v závislosti na počasí), pizzeria na pláži, Wi-Fi, výtah, možnost uložení kol, v sousedním hotelu cca 50 metrů zahrada s lehátky a slunečníky, parkoviště (počet míst omezen), možnost garážového stání za poplatek v blízkosti hotelu.

Ubytování: Moderní hotelové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT TV, trezorem, miniledničkou, Wi-Fi, klimatizací, balkonem, některé mají výhled na jezero (označení BALCONY LAKE VIEW).

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet, do 15.5. a od 4.10. v ceně také 1⁄4 vína a 1⁄2 l vody nebo nealko nápoj pro děti.

Pláž: Hotel je cca 150 metrů od pláže letoviska Limone sul Garda.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.