Vyberte stránku

Popis: Nedávno zrekonstruovaný hotel Gambrinus se nachází na klidném místě, přibližně 600 metrů od písečné pláže. Hotel nabízí kvalitní servis, od centra města Vás bude dělit přibližně 1 km, v hotelu jsou psi vítání, nedaleko je take psí pláž (hotel poskytuje shuttle bus jak na psí pláž, tak k nejdůležitějším místům v letovisku).

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, TV místnost, Wi-Fi, výtah, parkoviště (do vyčerpání), shuttle bus na psí pláž v předem daných časech (podmíněno užíváním plážového servisu zde, není v ceně), půjčovna kol zdarma (dle disponibility).

Pokoje: K dispozici je celkem 30 hotelových pokojů, z toho 4 rodinné. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybavené sociálním zařízením, fénem, trezorem, klimatizací, LCD TV a balkonem. Možnost pelíšku pro psy, pobyt pro psy zdarma v případě používání psí pláže, jinak za poplatek 5€/den. Rodinné pokoje jsou celkem pro 4 osoby, jsou vybaveny manželským lůžkem a palandou.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Pláž: Písčitá pláž s rezervovaným plážovým servisem je od hotelu vzdálena cca 600 m, plážový servis je v ceně (1 slunečník, 2 křesílka). K dispozici nedaleko je take psí pláž s agility koutkem (Via Lungomare Marin, Lignano Sabbiadoro), v případě užívání této pláže shuttle bus zdarma (vzdálenost cca 1,5 km).

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.