Vyberte stránku

Popis: Rodinný hotel Gabrini se nachází v klidnější části centra letoviska, pár kroků od pláže (cca 250m). Hotel je obklopen zahradou s dětským koutkem. Marina di Massa nabízí chvíle odpočinku u moře, ale také noční život, sport, krásnou přírodu, kulturu, je také dobrým výchozím bodem pro poznávání okolních míst plných kultury a historie, jako např. Pisa, Lucca, Florencie, Siena, San Gimignano nebo Carrara. Dobře dostupné i na jízdním kole je Viareggio nebo Forte dei Marmi.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, Wi-Fi, terasa s posezením, dětský koutek v zahradě, stolní tenis, zahrada, parkoviště, výtah.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybavené sociálním zařízením s fénem, SAT TV, klimatizací, minibarem, telefonem a trezorem. K dispozici dvoulůžkové pokoje Standard, pokoje Comfort s balkonem (označení Comfort Balcony) a pokoje s balkonem a orientací do zahrady (označení Top Garden), které jsou prostornější a mají možnost dvou přistýlek (palanda).

Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu, možnost dokoupení polopenze (večeře servírované, výběr z menu – 3 chody).

Pláž: Pláž se nachází cca 250 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.