Vyberte stránku

Popis: Hotel se nachází v centru města Lido di Jesolo na náměstí Piazza Marina, přímo u pláže a kousek od hlavní promenády a od vodního zábavného parku Acqualandia.

Vybavení: V hotelu je k dispozici recepce, trezor, Wi-Fi v celém hotelu, výtah, čítárna, TV místnost, restaurace, bar, zahrada, bazén pro dospělé, dětský bazén (bazény v provozu v závislosti na počasí), lehátka u bazénu (za poplatek 4,5 Eur / lehátko /den), stolní tenis, půjčovna kol (za poplatek, cca 10€/do 4 hod., 20€/ 4 hod – den), prádelna (na vyžádání a za poplatek), parkoviště.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (pokoje typu Standard možnost jedné přistýlky) mají sociální zařízení, SAT TV, radio, telefon, minibar, trezor, klimatizaci, fén a Wi-Fi. Za příplatek též pokoje s balkonem s postranním výhledem na mořskou stranu (VML BK) či pokoje s čelním výhledem na mořskou stranu (FM BK). Pokoje typu MANSARD jsou v 5. patře bez výtahu (končí ve 4.patře), bez balkonu a se sníženým stropem v některých místech pokoje.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze nebo plné penze – servírované, bufet předkrmů.

Pláž: Přímo u pláže (hotel je oddělen od pláže jen pobřežní promenádou), písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, soukromá pláž s plážovým servisem (slunečník a 2 lehátka).

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.