Vyberte stránku

Popis: V zálivu Portoferraio, obklopený olivovníky, se nachází elegantní hotel Fabricia s menší privátní pláží. Hotel nabízí krásné pohledy na záliv Portoferraio, je obklopený parkem o rozloze 42.000m2. Pibližně 5 minut jízdy od hotelu golfové hřiště, možnost projížděk na kole v okolí (síť cyklostezek). V pěší dostupnosti půjčovna lodí v Magazzini.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, Wi-Fi v hale, bazén se slunečníky a lehátky (v provozu v závislosti na počasí, slaná voda), venkovní jacuzzi, zahrada, ping-pong, tenis, plážový volejbal, dětský koutek, fitness koutek, miniklub ( v provou cca 1/7 – 31/8), možnost zapůjčení kol zdarma, konferenční prostory, parkoviště.

Pokoje: K dispozici celkem 88 pokojů. Hotelové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, fénem, minibarem a sociálním zařízením. K dispozici pokoje s přímým výhledem na moře (Vista Mare), výhledem na mořskou stranu (Lato Mare) a do zahrady (Vista Giardino). Většina pokojů má balkon. Na vyžádání také pokoje Family až pro 6 osob.

Stravování: Snídaně, Polopenze a plná penze za příplatek – kontinentální snídaně formou bufetu, obědy a večeře – 3 chodové menu a la carte, bufet předkrmů a zeleniny, dezert.

Pláž: Menší privátní pláž s plážovým servisem, převlékací kabinkou a sprchou. Plážový servis v ceně.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.