Vyberte stránku

Popis: Tříhvězdičkový hotel Esplanade byl postavem u pláže, od níž je oddělen pobřežní komunikací, v blízkosti centra letoviska Marina di Pietrasanta s mnoha bary, restauracemi a obchody. Ideální výchozí bod k poznávání věhlasných toskánských metropolí, Pisa a Lucca cca 30km, Florencie cca 100km.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, snídaňová místnost, bar, střešní terasa, výtah, parkoviště (omezený počet míst), jacuzzi na terase s panoramatickým výhledem za poplatek 2 €/žeton, půjčovna jízdních kol (za poplatek).

Pokoje: Hotel disponuje celkem 33 pokoji. Dvoulůžkové pokoje Standard jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, TV, Wi- Fi, minibarem, telefonem a klimatizací. Pokoje Superior mají možnost přistýlky a balkon, jsou prostornější, některé mají výhled na moře (ve vyšším patře). Pokoje Family jsou propojené pokoje Standard (jeden s dvoulůžkem, jeden s dvěma oddělenými lůžky), min. obsazenost 3 osoby, maximální 4 osoby.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 50 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek. K dispozici též pokoje typu BEACH, které mají plážový servis v ceně pobytu (k dispozici od 15.5. do 26.6. a 1.9.-30.9., 1 slunečník, 2 křesílka, lehátko / pokoj, na pláži cca 150 metrů od hotelu).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.