Vyberte stránku

Popis: Hotel Elizabeth se skládá z hlavní budovy a depandance Villa Titus (cca 30 metrů vzdálené), byl postaven přímo u pobřežní promenády a pláže na klidném místě, zároveň však nedaleko centra. Ideální hotel pro rodinnou dovolenou, ale i k poznávání místních parků a pamětihodností.

Vybavení: Recepce, panoramatická restaurace, bar, výtah, Wi-Fi, parkovací místa cca 1,5 kilometru od hotelu, za poplatek garáže (na vyžádání), miniklub v hotelu pro děti od 3 let (cca 3.8.-30.8.), miniklub na pláži (cca 13.6.-30.8.), jednou týdně hudební večery (v hlavní sezoně), whirpool, bazén pro dospělé a děti (v provozu cca 30.5.-12.9., teplota cca 35 stupňů), dětský koutek, půjčovna kol.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (i palanda) jsou vybavené sociálním zařízením s fénem, klimatizací, telefonem, TV, trezorem a balkonem, Wi-Fi, miniledničkou (minibar na vyžádání).

Stravování: Snídaně kontinentální formou bufetu. Obědy formou bufetu, výběr ze 3 menu, ovoce nebo dezert, večeře servírované s výběrem ze 3 menu, bufet s přílohami, ovoce nebo dezert.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází u hotelu. Plážový servis za poplatek.

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.