Vyberte stránku

Popis: Malý rodinný hotel Elba postavený v typickém středomořském stylu se nachází na ostrově Elba, v zálivu Marina di Campo (10 minut chůze od hotelu centrum s mnoha obchůdky, bary, a restauracemi), je umístěn přibližně 300 m od pláže s jemným pískem a je obklopen květinovou zahradou.

Vybavení: Hotel se skládá z hlavní budovy a menších budov apartmánů v zahradě přes místní komunikaci, nabízí recepci s trezorem, Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech, restauraci s typickou kuchyní, menší bazén (v provozu v závislosti na počasí), bar a parkoviště, půjčovnu jízdních kol (do vyčerpání).

Pokoje: Všechny dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek jsou klimatizované a vybavené TV, telefonem, trezorem, miniledničkou, sociálním zařízením, fénem. Pokoje Comfort mají balkon či terasu. Některé pokoje mohou být umístěné v budovách apartmánové části umístěných přes místní komunikaci v zahradě.

Stravování: Snídaně se sladkými a slanými pokrmy formou bufetu, večeře – typická místní kuchyně, speciality z plodů moře.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 300 m od hotelu. Plážový servis za poplatek.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.