Vyberte stránku

Popis: Tento elegantní hotel je umístěný v zálivu Gaeta, přímo u pláže a v zeleni, jen několik desítek kilometrů od vyhlášených památek zdejšího regionu. Hotel prošel částečnou rekonstrukcí společných prostor (pokoj odpovídají spíše kategorii 3*).

Vybavení: K vybavení hotelu patří recepce s Wi-Fi, 2 bary, restaurace, bazén pro dospělé s mělčí částí vhodnou pro děti a sluneční terasou s lehátky (do vyčerpání, v provozu v závislosti na počasí, cca 1.6.-15.9.), udržovaná zahrada, lehčí animační programy a hudební večery (v provozu v hlavní sezóně, cca 15.6.-15.9.), tenisový kurt (za poplatek), hlídání dětí (za poplatek), parkoviště (za poplatek).

Pokoje: Hotel disponuje celkem 117 pokoji, velká část pokojů má orientaci či postranní výhled na mořskou stranu (za příplatek). Všechny pokoje jsou jednoduše zařízené a vybavené sociálním zařízením s fénem, klimatizací, SAT TV, miniledničkou, trezorem, fénem a většinou s balkonem (s výjimkou jednolůžkových pokojů). Možnost tří a čtyřlůžkových pokojů (třetí lůžko formou pohovky, u čtyřlůžkových pokojů většinou palanda – či lůžka, ale na úkor prostoru pokoje). Na vyžádání též možnost propojených pokojů.

Stravování: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, u oběda a večeře ¼ l vína a ½ l vody v ceně (v okrajových termínech sezóny může být některý z chodů také servírovaný).

Pláž: Hotel se nachází přímo u písečné pláže, plážový servis (slunečník, 2 plážová křesílka v ceně cca 15.6.-15.9.).

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj či sj.