Vyberte stránku

Popis: Moderní a elegantní hotel Doge, který prošel rekonstrukcí v roce 2008, se nachází v Torre Pedrera, severní části Rimini, písčitá pláž je před hotelem, cca 50 m.

Vybavení: Hotel nabízí recepci, TV místnost, Wi-Fi, malá zahrádka, 2 výtahy, dětské hřiště, parkoviště (na vyžádání zdarma), restauraci s výhledem na moře, cca 70 metrů od hotelu bazén s vířivkou (otevřen v závislosti na počasí, cca od června do září) a zdarma na vyžádání k dispozici jízdní kola.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (formou palandy) a sociálním zařízením, Wi-Fi, fénem, balkonem, telefonem, SAT TV, trezorem, klimatizací (v provozu červen – září), boční výhled na moře na vyžádání zdarma, přímý výhled na moře za příplatek.

Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu, obědy a večeře – výběr z menu o 3 prvních a 3 druhých chodech, dezert nebo ovoce, zelenina formou bufetu), během jídel nealkoholický nápoj, voda, víno a pivo.

Pláž: Písčitá pláž je cca 50 m před hotelem, na pláži je miniklub pro děti od 3 let v období 15.6. – 30.8. Za poplatek 15 Eur možnost plážového servisu (slunečník a 2 lehátka).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.