Vyberte stránku

Popis: Elegantní, rodinný hotel Cristallo byl postaven u pláže v blízkosti centra a jen pár kroků od slavné Rotonda sul Mare. V okolí hotelu bary, obchody a restaurace. Hotel prošel před několika lety rekonstrukcí.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, restaurace a la carte, bar, TV místnost, výtah, parkoviště, internet point, posilovna, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání), shuttle bus na vlakové nádraží a na letiště.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje typu Vintage s možností 2 přistýlek (i palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem, SAT TV, telefonem, pokoje tohot typu nejsou zrenovované a mají okno s výhledem do zahrady. Bilo pro 2 – 6 osob se skládá z dvoulůžkové ložnice s rozkládacím/vysouvacím gaučem pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem nebo palandou a kuchyňským koutem, balkonem.

Stravování: Individuální. U pokojů snídaně formou bufetu (teplé a studené, slané i sladké pokrmy).

Pláž: Privátní pláž je od hotelu oddělena jen pobřežní komunikací. Plážový servis – slunečník a 2 lehátka v ceně v termínu 16.5.-12.6. a 6.9.-4.10., v ostatních termínech za poplatek, veřejná pláž cca 500 metrů od hotelu.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.