Vyberte stránku

Popis: V Rimini Marina Centro, 10 minut jízdy od historického centra Rimini a cca 50 metrů od pláže, je situován tento v roce 2018 rekonstruovaný hotel Club Meeting.

Vybavení: Recepce, bar, Wi-Fi, restaurace, konferenční sál, střešní zahrada s výhledem na moře, menší parkoviště za poplatek. Zdarma vstup do bazénu a dětského parku ve vzdálenosti cca 300 m od hotelu, pro hotelové hosty možnost návštěvy wellness centra Acqua Dirose (cca 800m od hotelu) za poplatek 26€ osoba, na místě.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací miniabrem, telefonem, SAT TV, Wi-Fi, trezorem a některé balkonem.

Stravování: Snídaně formou bufetu 7.30 – 11.00, obědy a večeře servírovaný výběr z menu o 3 chodech, ovoce či dezert, v restauraci v blízkosti hotelu. V rámci příplatku AI ¼ vína a ½ vody během jídla.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek. V rámci příplatku AI plážový servis v ceně (slunečník a 2 lehátka).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina