Vyberte stránku

Popis: Clipper hotel je umístěný cca 150 m od pláže, kousek od hotelu zastávka autobusu s možností spojení s hlavními atrakcemi této oblasti, například vyhlášeného akvária. Centrum je vzdálené cca 1 Km.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, výtah, Wi-Fi, parkovací místa cca 150 metrů od hotelu (počet míst omezen, nutno vyžádat dopředu), dětský koutek. Na pláži pak take bazén (v provozu v závislosti na počasí) a miniklub a animace (cca 15.6.- 31.8.).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (palanda) jsou vybavené sociálním zařízením s fénem, klimatizací, telefonem, TV, trezorem a balkonem, Wi-Fi.

Stravování: Snídaně kontinentální formou bufetu. Večeře servírované s výběrem ze 3 menu, bufet zeleniny, ovoce nebo dezert. V rámci příplatku AI HB a AI FB v ceně neomezeně voda+ víno nebo nealko nápoj na osobu).

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 metrů. Plážový servis za poplatek, v rámci příplatku AI HB a AI FB v ceně ( 1 slunečník a 2 lehátka / pokoj, 1 lehátko/jednolůžkový pokoj).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.