Vyberte stránku

Popis: Hotel se nachází v centru města Lido di Jesolo na náměstí Piazza Milano, jen pár kroků od moře a kousek od hlavní promenády. Budova Minicaravelle se nachází od hotelu Caravelle cca 50 metrů, je třípatrová a její hosté mohou využívat recepci, bazény, bar a restauraci hotelu Caravelle.

Vybavení: V hotelu je k dispozici recepce, 3 výtahy, čítárna, TV místnost, Wi-Fi v celém hotelu, restaurace s výhledem na moře, restaurace self service, bar s velkou terasou, bazén pro dospělé, dětský bazén, lehátka u bazénu (do vyčerpání, bazény v provozu v závislosti na počasí), diskotéka La Caravella, stolní tenis, půjčovna kol (za poplatek, cca 10€/do 4 hod., 20€/ 4 hod – den), prádelna (na vyžádání a za poplatek), dětské hřiště, parkoviště.

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností přístýlky mají sociální zařízení, TV SAT, radio, telefon, minibar, trezor, klimatizaci, Wi-Fi a fén. K dispozici též pokoje s výhledem na mořskou stranu (VM) a s výhledem na mořskou stranu a balkonem (VMBK), pokoje VMBK mají možnost dvou přistýlek. V budově Minicaravelle se nachází pokoje s postranním výhledem na mořskou stranu, balkonem a možností 2 přistýlek (VMLBK) či pokoje s čelním výhledem na mořskou stranu, balkonem a možnosti jedné přistýlky (FMBK).

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu (hosté z Minicaravelle využívají restauraci v Caravelle), možnost obědů v restauraci Self Service (bližší info a platba na místě).

Pláž: Hotel se nachází jen pár kroků od pláže s pozvolným vstupem do moře, soukromá pláž s plážovým servisem (slunečník a 2 lehátka).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.