Vyberte stránku

Popis: Příjemný hotel Il Caravaggio se nachází v oblasti Versilie v městečku Marina di Pietrasanta a v blízkosti pláže – ta je vzdálena cca 90 metrů. Hotel je obklopen zahradou s piniovými stromy a středomořskou vegetací.

Vybavení: Pro své hosty má hotel Il Caravaggio k dispozici recepci, restauraci, bar, velkou halu, v druhém patře terasu s vířivkou a lehátky pro chvilky relaxace (dle disponibility), výtah, parkovací místa a zdarma WI-Fi ve společných prostorech. Půjčovna jízdních kol (za poplatek cca 30 Eur / týden).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny jsou klimatizací, telefonem, trezorem, minibarem (na vyžádání za poplatek cca 3 Eur / den), sociálním zařízením s fénem. Na vyžádání též čtyřlůžkové pokoje (3. a 4. lůžko formou palandy) či pokoje Superior, které se nachází v nejvyšším patře, mají minibar v ceně a take balkon s výhledem na mořskou stranu.

Stravování: Kontinentální snídaně formou bufetu, večeře servírované menu o 3 chodech.

Pláž: Hotel se nachází cca 90 m od písečné pláže. Plážový servis za zvýhodněnou cenu. K dispozici též pokoje Spiaggia, kterémají v ceně slunečník, 2 křesílka a lehátko (jen v období do 13.6. a od 29.8.)

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.