Vyberte stránku

Popis: Příjemný tříhvězdičkový hotel, který byl rekonstruovaný v roce 2014, se nachází v centru Miramare di Rimini, přibližně 100 metrů od pláže.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi ve společných prostorech, TV místnost, terasa s posezením, bar, hala, restaurace, výtah, půjčovna jízdních kol zdarma (do vyčerpání), parkoviště za poplatek (na vyžádání, cca 6 Eur/den).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (i palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací (v provozu červen – září), telefonem, TV, trezorem a balkonem. Na vyžádání za poplatek minibar (4 Eur/den).

Stravování: Snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírovaný výběr z menu ze 3 prvních a 3 druhých chodů, ovoce či dezert, bufet zeleniny. V rámci příplatku AI nápoje ¼ vína a ½ vody v ceně.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek. V rámci příplatku AI plážový servis v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/ dbl pokoj).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 15.6. do 14.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.