Vyberte stránku

Popis: V zálivu Mola se nachází komplex Cala di Mola obklopený středomořskou vegetací a nabízející klidnou dovolenou plnou odpočinku. Leží cca 800 m od Porto Azzuro. Supermarket je od komplexu vzdálený cca 500 m, letiště Marina di Campo cca 21 km, golfové hřiště cca 4 km a lázně San Giovanni cca 12km.

Vybavení: Komplex Cala di Mola má k dispozici recepci, kavárnu, restauraci, prádelnu (na žetony), bazén se slanou vodou, vířivkou a částí pro děti (nachází se u pobřeží – dostupný podchodem, v provozu v závislosti na počasí od cca 29.4.), u bazénu samoobslužná restaurace (otevřená cca 13:00 – 14:00 hod. od cca 1.6.), možnost pronájmu kajaků, animace (sportovní soutěže – volejbal, soccer, bowling, vodní pólo, dále vodní aerobik, aerobik, večerní programy, dětský klub, v provozu v hlavní sezóně – cca od poloviny června do poloviny září), dětské hřiště, Wi-Fi zdarma na vyžádání, parkovací místa.

Pokoje: Hotelové pokoje Standard mají balkon nebo malou zahrádku, všechny s výhledem na mořskou stranu, jsou vybavené sociálním zařízením, telefonem, TV, klimatizací. K dispozici na vyžádání také pokoje Family (pro 4 osoby s možností pátého lůžka na vyžádání, jak v kategorii Standard, tak Superior) a pokoje Superior (prostornější, zařízené v jiném designu).

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírované, a la carte s bufetem zeleniny a předkrmů.

Pláž: U komplexu pobřeží (část travnatá a část písčitá), kde je umístěn bazén s mořskou vodou a jsou zde slunečníky, lehátka a křesílka (do vyčerpání). Zdarma na vyžádání transfer na veřejnou pláž Lido di Capoliveri ve vzdálenosti cca 2,5 km, kde je možnost zakoupení pláž. servisu a lekcí plachtění a surfování (v provozu od cca 4.5. do 30.9.).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.