Vyberte stránku

Popis: Hotel Bracciotti má centrální pozici, skládá se ze dvou budov, z hlavní budovy a proti ní přes ulici z budovy depandance. Leží cca 100 m od pláže, v okolí hotelu obchody, bary a restaurace.

Vybavení: Hlavní budova – střešní terasa s bazénem, restaurace, bar, výtah, recepce, terasa. Depandance – zahrada, společenská místnost, střešní terasa s bazénem a jacuzzi, výtah, dále má hotel k dispozici parkovací místa za poplatek (omezený počet míst), Wi-Fi zdarma, jízdní kola k dispozici za poplatek. Bazény jsou v provozu cca 1.5. – 30.9. v závislosti na počasí, na pláži animace pro děti (cca 1.5. – 30.9.).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje Classic s možností jedné přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, minibarem, Wi-Fi, fénem. Dvoulůžkové pokoje Superior mají možnost dvou přistýlek, boční nebo přímý výhled na moře, balkon a jsou prostornější.

Stravování: Snídaně formou bufetu, večeře servírovaná o 3 chodech.

Pláž: Písčitá pláž je vzdálena od hotelu cca 100 m. V rámci pokoje typu BEACH plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka) v ceně v termínech 25.4.- 1.8. a 23.8. – 30.9., platí pro pobyty na minimálně 7 nocí.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.