Vyberte stránku

Popis: Příjemný hotel Bixio se nachází v srdci Versilie na pobřeží letoviska Lido di Camaiore, je obklopený zelení, leží na klidném místě u pláže, bary a restaurace v blízkosti hotelu (cca 50 metrů). Ideální výchozí bod k poznávání věhlasných toskánských metropolí, jako jsou Florencie, Pisa, Lucca a mnoho dalších.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, výtah, parkoviště (omezený počet míst), bar, restaurace, TV místnost, zahrada, možnost zapůjčení kol (do vyčerpání), tělocvična s moderním vybavením, bazén se slunečníky a lehátky (v provozu v závislosti na počasí), panoramatická terasa s výhledem na moře a hory, sauna.

Pokoje: Hotel disponuje celkem 35 pokoji. Dvoulůžkové pokoje Standard nebyly rekontruovány, nachází se v zadní části hotelu a jsou sociálním zařízením, fénem, TV, Wi-Fi, minibarem, telefonem a klimatizací. Pokoje Superior mají možnost přistýlky a balkon s postranním výhledem na mořskou stranu. Pokoje Family jsou pokoje Superior s výhledem do hor (propojený dvoulůžkový pokoj s jednolůžkovým pokojem), min. obsazenost 3 osoby, maximální 4 osoby.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze a plné penze (servírované 3 chody).

Pláž: Písečná pláž se nachází u hotelu. Plážový servis za poplatek.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.