Vyberte stránku

Popis: Hotel Ben Hur leží přibližně 150 metrů od písečné pláže letoviska Torre Pedrera, cca 5 minut jízdy odtud park Italia v miniatuře, v okolí hotelu restaurace, bary a obchody tohoto letoviska.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, výtah, Wi-Fi, parkovací místa zdarma (do vyčerpání), v hotelu Vannini k dispozici bazén a hrací prostor pro děti (hotel Vannini je od hotelu Ben Hur oddělen jen místní komunikací, cca 10 metrů).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (palanda) jsou vybavené sociálním zařízením s fénem, klimatizací, telefonem, TV, trezorem a balkonem, Wi-Fi, prázdný minibar za poplatek na vyžádání.

Stravování: Snídaně kontinentální formou bufetu. Večeře servírované s výběrem ze 3 menu, bufet zeleniny a předkrmů, ovoce nebo dezert. V rámci příplatku AIHB a AIFB v ceně neomezeně voda + víno, pivo nebo nealko nápoj na osobu).

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m. Plážový servis za poplatek, v rámci příplatku AI HB a AIFB v ceně ( 1 slunečník a 2 lehátka / pokoj, 1 lehátko/jednolůžkový pokoj).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.