Vyberte stránku

Popis: Příjemný tříhvězdičkový hotel se nachází jen pár kroků od pláže a nedaleko centra turistického letoviska Gabicce Mare.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, restaurace, bar, TV místnost, bazén se sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), menší spa centrum s vířivkou a procedurami (za poplatek), menší fitness centrum, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání), parkoviště a garáže (za poplatek), animace v hotelu (v hlavní sezóně).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (i palanda) jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, SAT TV, telefonem, trezorem, prázdnou miniledničkou a balkonem s částečným výhledem do zahrady a na mořskou stranu.

Stravování: Polopenze, snídaně a věčeře formou bufetu včetně vody během jídel. Za příplatek možnost plné penze nebo All Inclusive (nápoje v ceně během jídel 1/4l vína a 1⁄2 vody, zahrnuje také garáž či parkovací místo a plážový servis).

Pláž: Písečná pláž, vhodná pro rodiny s dětmi, se nachází cca 50 metrů od hotelu, na pláž vedou schody. Plážový servis za poplatek, v rámci příplatku AI v ceně (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj).

 

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v ceně v termínu 13.6.-12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.