Vyberte stránku

Popis: Příjemný hotel s dobrou kuchyní – Bel Sogno – se nachází v blízkosti živé ulice Viale Regina Margherita, kde je mnoho barů, obchodů, restaurací a dalšího kulturního vyžití. Nedaleko hotelu vede železniční trať.

Vybavení: Recepce, bar, restaurace, TV místnost, výtah, Wi- Fi, parkování za poplatek (5 Eur/den, počet míst omezen, nutno vyžádat), nedaleko půjčovna jízdních kol (kauce 5 Eur).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (i palanda) jsou vybavené sociálním zařízením, klimatizací (na vyžádání za poplatek 3€/den), fénem, trezorem, minibarem a balkonem.

Stravování: Snídaně formou bufetu (slaný a sladký), večeře servírované, výběr ze dvou menu, zeleninový bufet, ovoce nebo dezert. Za příplatek možnost plné penze, za příplatek možnost AI HB – polopenze + neomezeně voda a 1/4l vína na osobu, plážový servis, či možnost AI FB – plná penze + neomezeně voda a 1/4l vína na osobu, plážový servis.

Pláž: Písečná pláž je přibližně 300 metrů od hotelu, plážový servis za poplatek, v rámci příplatku za AI HB a AI FB v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj, 1 lehátko/ jednolůžkový pokoj).

Delegát: Česky / slovensky hovořící delegát v oblasti v termínu od 13.6. do 12.9., klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou zvýhodněných vstupů do okolních atrakcí či případně výletu do San Marina.